7. Вид постачання

Захисні гази постачають у газоподібному або рідкому стані у вигляді окремих газів або сумішей. Якщо суміші отримані на місці з окремих газів, то змішувальний пристрій повинен бути такий, щоб можна було забезпечити допуски i чистоту, встановлені в розділах 5 i 6.

7.1. Газові балони

Kрім діоксиду вуглецю, yci наведені в таблиці 2 гази i суміші під час постачання в газових балонах перебувають у газоподібному стані. Газові балони заповнює цими газами до зазначеного об'єму i тиску постачальник. Фактичний тиск буде змінюватися разом iз навколишньою температурою, як показано, наприклад, для аргону (И), на рисунку 1.

Перед застосовуванням газовий балон повинен бути обладнаний спеціальними редукторами.

7.2. Зріджений газ

Зріджені гази повинні постачатися у вигляді низькотемпературної (кріогенної) рідини в ізоляційних цистернах.

Діоксид вуглецю постачають у зрідженому стані в газових балонах за звичайної температури навколишнього повітря. Перед застосовуванням зріджені гази повинні бути перетворені в газоподібний стан.

Для одержання газової суміші із зріджених газів рідини повинні бути перетворені в газоподібний стан до змішування. Суміш аргон-кисень можна також зберігати попередньо змішаними у вигляді рідини, яку застосовують без використовування змішувача.

Примітка. У випадку плазмового дугового різання змішувати окремі гази або газові суміші можна всередині установки.